Montessori inspiratsioonikonverents

69.00159.00

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Ootame kõiki õpetajaid, haridusjuhte, lapsevanemaid ja haridushuvilisi

MONTESSORI INSPIRATSIOONIKONVERENTSILE!

Tegemist on kahepäevase suurüritusega, kuhu on tulemas mitmeid põnevaid külalisi Eestist ja välismaalt. Kavas on ettekanded, diskussioonid ja praktilised töötoad.

KUS? PROTO avastustehas (https://prototehas.ee/), Peetri 10, Tallinn

MILLAL? 10.-11.05.2024, mõlemal päeval 09:30-17:00

PILETID:

Kahepäeva pilet 99 eurot 

Ühepäeva pilet 69 eurot 

Toetajapilet 159 eurot (tagab sissepääsu mõlemal päeval)- selle pileti ostuga toetad 6-12 juhendajakoolituse toimumist Eestis! 

Piletihind sisaldab päeva jooksul lõunat ja kohvipausi.

📌 Pileteid on müügil piiratud koguses! 

KONVERENTSI KAVA

TÄPNE KAVA LEITAV SIIT!

REEDEL, 10. MAIL avame teemasid väikelaste arengu toetamiseks, jagame inspiratsiooni lasteaia- ja kooliõpetajatele, andes sissevaate kindlasse ainealasse ning ainetevahelisse lõimingusse, mis on Montessori rühmas ja klassis igapäevane. Arutleme eneseregulatsiooni arengu ja iseseisva õppija teemal. Lisaks toimuvad praktilised töötoad paralleelsessioonidena.

Esinevad erinevate vanuserühmade Montessori juhendajad ja haridusmõtlejad: Liina Kersna, Epp Linke (0-3), Eliisa Silmet (0-3), Ruth Maria Roosi-Ott (3-6), Kristi Chapuis (6-12), Kadre Saar (6-12), Jane Kalajärv (6-12), Anu Linnamägi (6-12), Bo Mynett (6-12, töötuba inglise keeles) jt.

Ettekanded on eesti keeles.

LAUPÄEVAL, 11. MAIL astuvad lavale välisesinejad! Teadmisi, kogemusi ja inspiratsiooni jagavad AMI Montessori taustaga koolitajad, juhendajad ja koolijuhid mujalt Euroopast. 

Päev pakub inspiratsiooni sügavama Montessori huviga lapsevanematele, õpetajatele, Montessori juhendajatele, hariduspoliitika kujundajatele. Oodatud on kõik, keda Montessori haridus ühel või teisel põhjusel kõnetab!

Päeva jooksul on ettekanded kõikide vanuserühmade osas. Esinevad: Tiina Suominen (Soome), Kristi Chapuis (Šveits/Eesti), Bo Mynett (Holland), Timo Nadolny (Saksamaa) jt.

Päeva rikastab hariduspsühholoogide Grete Arro ja Kati Ausi kahekõne, kus nad vaatavad otsa sellele, mis on õppimine.

Ettekanded on peamiselt inglise keeles.

________________________________________________________________________________________

Üritust korraldab: Eesti Montessori Ühing

info@montessorieesti.ee

Lisainfo

Keel

Pileti tüüp

, , ,