Veebikoolitus: “Montessori lähenemine esimesel eluaastal”

29.00

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Koolitus “Montessori lähenemine esimesel eluaastal” on mõeldud lapseootel või alla aastaste lastega peredele ning loomulikult kõigile teistele, keda teema puudutab ning kes sooviksid sellest rohkem teada saada.
Koolitusel annab Eliisa Silmet ülevaate sellest, millele tähelepanu pöörata lapseootuse ja beebi sünni ajal, et tagada kogu perele võimalikult positiivne ja toetav kogemus. Samuti sellest, kuidas valmistada ette oma kodu juba enne beebi sündi ja missuguseid muudatusi teha lapse kasvades, et kodune keskkond oleks lapse arengut ja iseseisvust soosiv. Koolitusel osaleja saab põhjaliku ülevaate sellest, milliseid tegevusi lapsele vastavalt tema arengule pakkuda. Kuid füüsiline keskkond on kõigest mündi üks pool! Vähemalt sama oluline on ka ettevalmistatud täiskasvanu, kellel on piisavalt teadmisi mõistmaks oma last ja enda rolli tegelikku kaalu.

Koolituse kava:

1. loeng: Ootusaeg ning beebi sünniks valmistumine. Koduse keskkonna ettevalmistus. Täiskasvanu ettevalmistus. Vastuvõtlik meel. Austus lapse vastu.
2. loeng: Beebi areng ja selle toetamine esimesel kuuel elukuul. Beebi areng ja selle toetamine vanuses 6-12 elukuud. Muudatused koduses keskkonnas.

Koolitust saab vaadata Vimeo lehel (konto pole vajalik). Pärast tasumist saate lingi koolitusele ning parooli. Koolitust saate vaadata piiramatu arv kordi.

Võimalik on osta koolitus ka osade kaupa.

Koolitaja tutvustus

Eliisa peres kasvab kolm last vanuses 6, 4 ja 2 aastat. Montessori lähenemise avastas Eliisa enda jaoks, kui tema esimene laps oli umbes pooleaastane ning see inspireeris teda meetodi kohta rohkem uurima. Ta on palju õppinud omal käel ja osalenud erinevatel Montessori meetodit tutvustavatel koolitustel. 2021. aasta kevadel lõpetas Eliisa AMI 0-3 vanuserühma juhendajakoolituse. 

Eliisa on üks Eesti Montessori Ühingu asutajaliikmetest ning panustab ühingu töösse, tehes koostööd kohalike vahenditootjatega. Ta on ka varem teinud lapsevanematele Montessori lähenemist tutvustavaid koolitusi ja töötubasid ning pakkunud peredele individuaalse nõustamise võimalust. Järgmiseks sammuks on avada Montessori Perekeskus.

Lisainfo

Keel