Veebiloeng: Kristi Chapuis “Mis teeb lapse enesekindlaks?”

17.00

Veebiloengu salvestus

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Erakordne võimalus kuulata AMI haridusega Montessori õpetaja eestikeelset loengut!

Kristi Chapuis (end Vene) on Montessori õpetaja ja lapsevanem, kes omab nii AMI 3-6 kui ka 6-12 haridust. Kristi on Eestist pärit, aga hetkel elab ja töötab Šveitsis.

Kristi tutvustab ennast nii:
“Kaheksa aastat Montessori juhendaja praktikat Iirimaa, Inglismaa, Hispaania, Uus-Meremaa ja Šveitsi koolides on mulle lisaks kaheaastase emaks olemise kogemusele näidanud, mis on selle lähenemise võlu ja valu. Rahvusvaheliselt tunnustatud AMI (Association Montessori Internationale) diplomi kursused nii 3-6 kui 6-12 aastaste vanuserühmale läbinuna tean, et olen saanud parima eksisteeriva teadmiste pagasi, millele oma töö rajada. 2017. aastast alates töötan pigem konsultandi rollis perede ja lasteaiapedagoogidega, et toetada neid Montessori eluviisi, väärtuste ja põhimõtete praktiseerimisel koduses ja professionaalses keskkonnas. Montessori lähenemise praktiseerimine on nii minu töö kui mu eluviis, minu väike panus rahumeelsema maailma loomisesse.”

Veebiloeng on teemal: Mis teeb lapse enesekindlaks?

Hind: 17 eur

Loengut saab vaadata Vimeo lehel (konto pole vajalik). Peale tasumist saate linki loengule ning parooli. Loengut saate vaadata lugematuid kordi.

Ainult isiklikuks kasutamiseks. Avalik jagamine keelatud.
Info: info@montessorieesti.ee

Lisainfo

Keel