Veebiloeng: Kristi Chapuis “Vabadus ja distsipliin”

19.00

Veebiloengu salvestus

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Erakordne võimalus kuulata kahe vanusegrupi AMI haridusega Montessori õpetaja eestikeelset loengut!

Kristi Chapuis (end Vene) on Montessori õpetaja ja lapsevanem, kes omab nii AMI 3-6 kui ka 6-12 haridust. Kristi on Eestist pärit, aga hetkel elab ja töötab Šveitsis.

Kristi tutvustab ennast nii:
“Kaheksa aastat Montessori juhendaja praktikat Iirimaa, Inglismaa, Hispaania, Uus-Meremaa ja Šveitsi koolides on mulle lisaks kaheaastase emaks olemise kogemusele näidanud, mis on selle lähenemise võlu ja valu. Rahvusvaheliselt tunnustatud AMI (Association Montessori Internationale) diplomi kursused nii 3-6 kui 6-12 aastaste vanuserühmale läbinuna tean, et olen saanud parima eksisteeriva teadmiste pagasi, millele oma töö rajada. 2017. aastast alates töötan pigem konsultandi rollis perede ja lasteaiapedagoogidega, et toetada neid Montessori eluviisi, väärtuste ja põhimõtete praktiseerimisel koduses ja professionaalses keskkonnas. Montessori lähenemise praktiseerimine on nii minu töö kui mu eluviis, minu väike panus rahumeelsema maailma loomisesse.”

Veebiloeng on teemal: Vabadus ja distsipliin.

Hind: 19 eur

Loengut saab vaadata Vimeo lehel (konto pole vajalik). Pärast tasumist saate lingi loengule ning parooli. Loengut saate vaadata korduvalt.

Ainult isiklikuks kasutamiseks. Avalik jagamine keelatud.
Info: info@montessorieesti.ee

Lisainfo

Keel