Veebikoolitus: “Montessori laps ja tema pere”

59.00

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Mida tähendab laste kasvatamine Montessori põhimõtete järgi?

Paku oma lapsele austav, toetav ja tema vajadusi arvestav kodu ja keskkond. Kui soovid olla austav ja toetav lapsevanem, kes saab oma lapsest paremini aru ning seeläbi muutub õnnelikumaks terve pere – siis kutsume Sind kuulama, mida räägib Montessori asjatundja, praktik ja lapsevanemate nõustaja – Montessori juhendaja Kristi Chapuis. Kristi on töötanud lastega vanuses 0-12 aastat ja ta on kahe väikelapse ema. Ta jagab meiega oma teadmisi ja kogemust. Proovime koos leida lahendusi laialt levinud probleemidele laste kasvatamisel.

“Üks õppemeetodi veatuse näitajaid on lapse õnnelikkus.” Maria Montessori

Montessori pedagoogika alus on austus lapse vastu, see lähenemine on rakendatav nii lasteaias, koolis kui ka kodus. Lisaks lapsevanematele on koolitus kindlasti kasulik ka õpetajatele, kes töötavad väikeste lastega, ning kõikide teiste lastega kokkupuutuvate inimeste jaoks. 

Ostes pääsme veebikoolitusele, saate ligipääsu neljale eraldi loengule:

1. loeng: “14 Montessori põhimõtet, millest lähtuda. Kuidas toetada lapse iseseisvumist? (Iseseisvumise neli etappi)”
2. loeng: “Kuidas luua lapsesõbralik keskkond? (Vaimne ja füüsiline nägu)”
3. loeng: “Distsipliin ja vabadus. Teekond enesedistsipliinini, erinevad tööriistad lapsega koostöö saavutamiseks ja piiride seadmiseks.”
4. loeng: “Mitmelapseline pere, õdede-vendade terved suhted.”

Loenguid saab vaadata Vimeo lehel (konto pole vajalik). Peale tasumist saate lingid loengutele ning paroolid. Loenguid saate vaadata piiramatu arv kordi.

Võimalik on osta koolitus ka osade kaupa.

Lisainfo

Keel