Veebikoolitus: “Lugema ja kirjutama Montessori meetodi abil”

29.00

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

KOOLITUSE SISU

Kas sooviksid aidata oma lapsel õppida lugema-kirjutama, kuid ei tea, kust ja kuidas pihta hakata? Ehk on tal tähtede vastu huvi, mida ei tahaks maha magada? Või töötad lasteaias ning tahaksid leida uusi viise, kuidas laste keelelist arengut suunata? 

Montessori pedagoogika läheneb lapse arengule terviklikult, nii on ka suulise keele ning lugemise-kirjutamise õppimiseks loodud sidus süsteem. Sellel koolitusel saab ülevaate nii Montessori lasteaiarühma keeleõppest kui ka praktilisi juhiseid koduõppeks või lasteaias käiva lapse toetamiseks kodus. 

Koolitusel tutvume nii Montessori keelevahendite kui ka oluliste põhimõtetega, mis aitavad iga lapse arengut individuaalselt toetada. 

Koolitus kestab 4,5h.

KOOLITAJA TUTVUSTUS

Koolitust viib läbi Ruth Maria Roosi-Ott Eesti Montessori instituudist. Ruth Maria on läbinud AMI 3−6 juhendajakoolituse, tal on magistrikraad keeleteaduses ja keeletoimetamises ning ta on koostöös Kerli-Kristi Allikveega loonud Montessori pedagoogika terminisõnastiku ning eestindanud AMI 3−6 õppekava keeleõppe osa. Igapäevaselt töötab Ruth Maria Harku vallas Pangapealse lasteaias Montessori rühma juhendajana.

📌 NB!  Pärast edukat ostu sooritamist saadetakse Teie e-mailile kinnitus esitatud tellimuse kohta koos veebiloengu järelvaatamise lingiga.

Lisainfo

Keel