Veebikoolitus: Matemaatika põhialused Montessori meetodi abil”

29.00

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

KOOLITUSE SISU

Kas sooviksid toetada oma lapse loendamishuvi, aga ei tea, kuidas alustada? Ehk oled õpetaja ning sul on lasteaiarühmas lapsi, keda matemaatika üldse ei köida, või kooliklassis õpilasi, kes kümnendsüsteemiga kimpus? 

Montessori pedagoogika läheneb lapse arengule terviklikult, nii on ka matemaatika õppimiseks loodud kindla ülesehitusega süsteem, mis aitab abstraktset arvumaailma käegakatsutavalt omandada. Sellel koolitusel saab ülevaate nii Montessori lasteaia matemaatikaõppest kui ka praktilisi juhiseid koduõppeks või lasteaias või algkoolis käiva lapse toetamiseks kodus või haridusasutuses. Erilist tähelepanu pöörame kümnendsüsteemile ning üleminekuga arvutamisele. 

Koolitusel tutvume nii Montessori vahenditega kui ka oluliste põhimõtetega, mis aitavad iga lapse arengut individuaalselt toetada.

Veebikoolitus kestab 4 h.

KOOLITAJA TUTVUSTUS

Koolitust viib läbi Ruth Maria Roosi-Ott Eesti Montessori instituudist. Igapäevaselt töötab Ruth Maria Harku vallas Pangapealse lasteaias Montessori rühma juhendajana.

 

📌 NB!  Pärast edukat ostu sooritamist saadetakse Teie e-mailile kinnitus esitatud tellimuse kohta koos veebiloengu järelvaatamise lingiga.

Lisainfo

Keel