Koolitus: “MONTESSORI LAPS JA TEMA PERE” 19.09.2020 – 1. osa

23.00

Koolituse osalustasu alates 1. septembrist 37 eur

Kategooria:

Kirjeldus

📌  Koolitus toimub: 19.09.2020 kell 11.00–18.00
Asukoht: Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14, Tallinn. (Kroonisaal). (https://opetajatemaja.ee/kontakt/)
Osalustasu: 23 eur kuni 31.08., alates 1. septembrist 37 eur
Korraldaja: Eesti Montessori Ühing
Koolitus on eesti keeles.

📌  Pilet ainult koolituse “Montessori laps ja tema pere” 1. osale (kell 11.00 –14.00):  Põhimõtted, mida järgib lapsevanem. Keskkonna loomine (keel, liikumine, meeled ja kord). Iseseisvuse toetamine (magamine, söömine, potil käimine jm).

📌  Koolitusel on võimalik osaleda ka läbi Zoom veebiplatvormi! Selleks palume kindlasti panna kirja Lisainfo lahtrisse: Osalen Zoomis! Zoomis on võimalik koolitusel osaleda kas otse või ka järelvaadata.

Mida tähendab laste kasvatamine Montessori põhimõtete järgi? Paku oma lapsele austav, toetav ja tema vajadusi arvestav kodu ja keskkond. Kui soovid olla austav ja toetav lapsevanem, kes saab oma lapsest paremini aru ning seeläbi muutub õnnelikumaks terve pere – siis kutsume Sind kuulama, mida räägib Montessori asjatundja, praktik ja lapsevanemate nõustaja – Montessori juhendaja Kristi Chapuis. Kristi on töötanud lastega vanuses 0-12 aastat ja ta on kahe väikelapse ema. Ta tuleb ja jagab meiega oma teadmisi ja kogemust. Proovime koos leida lahendusi laialt levinud probleemidele laste kasvatamisel.

“Üks õppemeetodi veatuse näitajaid on lapse õnnelikkus.” Maria Montessori

Montessori pedagoogika alus on austus lapse vastu, see lähenemine on rakendatav nii lasteaias, koolis kui ka kodus. Lisaks lapsevanematele on koolituspäevale kindlasti oodatud ka õpetajad, kes töötavad väikeste lastega ning kõik teised lastega kokkupuutuvad inimesed. Koolitusele palume tulla ilma lasteta, v.a. sülebeebid.

📌 Koolituse kava:
10.00–11.00 registreerimine ja tervituskohv
11.00–14.00 1. osa:  Põhimõtted, mida järgib lapsevanem. Keskkonna loomine (keel, liikumine, meeled ja kord). Iseseisvuse toetamine (magamine, söömine, potil käimine jm).
14.00–15.00 lõunapaus
15.00–18.00 2. osa:  Distsipliin, vabadus ja vastutus (jonn, piirid). Mitmelapseline pere.

*Tervituskohv on hinna sees, lõuna ei ole hinna sees.