Sisseastumine Montessori kooliklassi on alanud!

2022/23 õppeaastal avatakse Rocca al Mare kooli ja Eesti Montessori Ühingu koostöös eraldiseisev väike õppekeskus, kus õppimisele lähenetakse Montessori meetodil. 

Esimesel aastal võetakse Montessori kooliklassi lapsi vanuses 6–10 eluaastat ning eelduseks on lapse varasem kogemus Montessori lasteaias, koolis või koduõppel.

Lapsed tegutsevad liitklassina, igapäevaseks tegutsemiseks on ettevalmistatud keskkond Montessori õppevahenditega. Klassis alustavad tööd AMI 6–12-aastaste vanuserühma koolituse läbinud Montessori juhendajad Merike Safka ja Kadre Saar. 

Õppetöö algab 1. septembril 2022 a.

Praegusel hetkel käivad ruumide otsingud ning õppekeskuse asukoht selgub lähiajal, see saab olema Tallinnas, Haabersti-Mustamäe-Kristiine piirkonnas.

Esimesel aastal võetakse vastu kuni 20 last ning järgmiste õppeaastate jooksul toimub kasv samas mahus. Lastel on võimalik Montessori õppekeskuses läbida Eesti koolisüsteemi I-II põhikooli aste ehk 1.–6. klass. 

Avaldusi oodatakse peredelt, kellel on selge teadmine ja soov Montessori pedagoogika järgi lastele haridust võimaldada. Sisseastumisel toimuvad perevestlused veebi vahendusel. 

Sisseastumise ankeedi leiad siit!
Palume täita hiljemalt 25.02.2022.

Vastuvõtt on avatud!

Rohkem infot: montessorikool@gmail.com või Jaanika Müürsepp (telefon 5083433)

Pilt on illustreerimiseks, allikas: Hollis Montessori School