MTÜ Montessori Kool stipendiumi konkurss on pikendatud – tule ja õpi Montessori kooliklassi juhendajaks!

1. septembril 2022 alustab tööd Montessori Kool, mis toimetab Rocca al Mare kooli õppekeskusena. Kooliklassis hakkab õppima 20 last vanuses 6–9-aastat, neid juhendab AMI 6–12 koolituse läbinud Kadre Saar ning klassis on abiõpetajana tööl Montessori 6–12 assistendikursuse läbinud Katarina Papp. Kooliklass tegutseb esimesel õppeaastal Haaberstis, Arigato majas.

Järgmistel õppeaastatel näeme kooli kasvamas – liituvad lapsed Montessori lasteaedade rühmadest ning tööd alustavad uued väljaõppega Montessori juhendajad.

Otsime erakordset inimest, kelle kutsumus on asuda tööle Montessori klassi juhendajana ning kes on valmis võtma vastu väljakutse alustada õpinguid juhendajakoolitusel juba eeloleva õppeaasta alguses. Kas see võid olla Sina?!

Suve alguses toimus stipendiumikonkurss, mille tulemusena on üks tulevane juhendaja juba olemas! Tema alustab sügisel hübriidkursust, mida korraldab koolituskeskus Hispaanias.

Et aga järgmisel sügisel saaksid kõik soovijad Montessori taustaga lapsed kooliklassiga liituda,  on vaja leida veel ühte imelist tulevast juhendajat, kes sooviks õppida aasta aega kas Itaalias või Hollandis ning seejärel järgmisel sügisel kooliklassiga liituda!

Sellepärast on stipendiumikonkurss pikendatud 1. augustini. Kandideeri juba täna!

Üks võimalus on õppida Bergamos, Itaalias

AMI 6–12 vanuserühma juhendajakoolitus toimub Bergamos, Itaalias, täpsem info koduleheküljel: https://www.montessoribergamo.it

Õpe Itaalias algab 1. septembril 2022 kohapeal päevaõppena, ees seisab intensiivne tööperiood, mis sisaldab loenguid, praktikaid, iseseisvaid töid ning eksameid. Koolitus lõpeb järgmise aasta suvel ning alates 2023. a sügisest ootame Sind tööle Montessori kooli Tallinnas.

Teine võimalus on õppida Delftis, Hollandis

AMI 6–12 vanuserühma juhendajakoolitus toimub Delftis, Hollandis, täpsem info koduleheküljel: https://imi-global.nl/ami-6-12-diploma/

Õpe algab 5. septembril 2022 päevaõppena moodulite kaupa, mille vahel peab tegema praktikaid, iseseisvad töid jms. Intensiivne õpe kestab juulini ja juba 2023. sügisel saaks alustada tööd Montessori Koolis Haaberstis. 

MTÜ Montessori Kooli stipendium katab koolituse maksumuse – ca 11 000€ Itaalias ja samamoodi ca 11 000€ Hollandis. Lisanduvad kulud on osaleja kanda (elamiskulud, transport, vajalikud raamatud).

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on eelnev kõrgharidus ja näed end tulevikus Montessori kooliklassis juhendajana töötamas. Eelise annab omandatud või omandamisel magistrikraad (ei pea olema haridusvaldkonnas) ja kindlasti suur kirg õpetajatöö ja Montessori meetodi vastu.

Anna kindlasti oma huvist ja lisaküsimustest märku esimesel võimalusel! Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri montessorikool@gmail.com 

Kandideerimise viimane tähtaeg on 1. august 2022, aga palume kandideerida esimesel võimalusel. 

Ootame Sinuga tutvumist!