Eesti Montessori Ühing on 2018. aasta kevadel asutatud mittetulundusühing, mille eesmärk on toetada Montessori pedagoogikast lähtuva kasvatuse ja hariduse edendamist Eestis.

Ühingu liikmeskond koondab lapsevanemaid, haridustöötajaid ja teisi Montessori pedagoogika huvilisi üle Eesti.

Ühingu peamisteks tegevussuundadeks on Montessori pedagoogika alase teadlikkuse tõstmine ühiskonnas, Montessori hariduse kättesaadavuse suurendamine ning koostöö Montessori õppevahendite tootjate ja edasimüüjatega.

Astu liikmeks

Eesti Montessori Ühinguga on oodatud liituma kõik eraisikud, kes soovivad avaldada toetust ühingu tegevusele. Ühingu tegemistesse saab panustada kas toetajaliikme või aktiivse liikmena. Liikmeks astumiseks täida Eesti Montessori Ühingu liikmeavaldus ja tasu käesoleva aasta liikmemaks, anname Sulle kirjalikult teada kui oleme Sind liikmeks kinnitanud.

Toeta Montessori haridust

Võimalusi Montessori hariduse toetamiseks on erinevaid. Oled oodatud liituma Eesti Montessori Ühinguga, kus saad panustada nii toetajaliikme kui aktiivse liikmena. Annetades Eesti Montessori Ühingu Stipendiumifondi toetad Montessori juhendajate väljõpet välismaal.

“Free the child’s potential, and you will transform him into the world.

– Maria Montessori